Jdi na obsah Jdi na menu
Reklama
Založte webové stránky zdarma - eStránky.cz
 


Výsledky KV Ohrada Hluboká nad Vltavou

9. 5. 2007

  

VÝMARSKÝ OHAŘ KRÁTKOSRSTÝ

Třída mladých - psi
18.Art Kristanet-
Člp 589721.01.2006
O: Erik z Žehuňské dolinyCH: Hoffmann Vítězslav
M: Vixi AnisokM: Brožová Gabriela
19.Adar KristanetVD
Člp 589521.01.2006
O: Erik z Žehuňské dolinyCH: Hoffmann Vítězslav
M: Vixi AnisokM: Marhoun Petr
20.Baron ze SkřivolánůV3
Člp 581905.11.2005
O: Cir z ŠatavyCH: Mrkývka Josef
M: Šárka Andělský hradM: Bromová Markéta
21.Max z KaznějovaV2
Člp 594326.03.2006
O: Arki od Dubinské skályCH: Koldinský Václav
M: Bona z Javorové alejeM: Hanák Josef
22.Xero z Dančí pasekyVD
Člp 597116.04.2006
O: Erik z Žehuňské dolinyCH: Šonka Jaroslav MVDr.
M: Tara z Javorové alejeM: Šmídová Hana
23.Arki del Rey OaksVD
Člp: 603605.05.2006
O: Arki od Dubinské skályCH: Šimůnková Jana
M: Coco ChanelM: Richtář Zdeněk
24.Artico ze Šenkova dvoraV1, CAJC, Klubový vítěz mladých - psi
Člp 613228.05.2006
O: Sam z ČeřeništěCH: Šenk Josef
M: Cornelie Silver EsoM: Vazačová Štěpánka
25.Farrel ze Sedleckých skalV4
Člp 617216.06.2006
O: Erik z Žehuňské dolinyCH: Wallner Tomáš
M: Šantal z Dančí pasekyM: Lonský František
26.Alf ze Šenkova dvoraVD
Člp 612828.05.2006
O: Sam z ČeřeništěCH: Šenk Josef
M: Cornelie Silver EsoM: Pelikán Martin
27.Danek z HostíkovaVD
Člp 618301.07.2006
O: Gary z Postupických lesůCH: Krepsová Kristýna
M: Asta z TrštinyM: Komínová Martina
28.Aron z Čelkovských strání-
Člp 608017.05.2006
O: Apolo ze ŠkarezuCH: Ťoupalík Karel Ing.
M: Bessy z Pševeských lukM: Hrašová Petra
29.Doggie Dusty Silver FaithVD
Člp 607408.05.2006
O: Sireva DrakeCH: Skálová Lucie
M: Cita Silver EsoM: Pavúková Kateřina
30.Catch Me If You Can Sirius NovaVD
Člp 615020.06.2006
O: Sireva DrakeCH: Medřická Simona
M: Ajda z Honsova saduM: Medřická Simona + Lajbnerová Šárka
31.Ajax z Chobot
Člp 582306.11.2005
O: Edy vom GstettenhofCH: Jandovský Jiří
M: Šárka z Dančí pasekyM: Bromová Markéta
Mezitřída - psi
32.Arrax vom Forst EibensteinV1, CAC
Člp 593510.07.2005
O: Growi vom Goldenen EinhornCH: Donhauser Jürgen
M: Julia vom SennenhofM: Kazda Milan
33.Arton Liškův kopecVD
Člp 576102.07.2005
O: Edy vom GstettenhofCH: Nevyhoštěný Miloslav
M: Řimba Andělský hradM: Bulín Petr
34.Dak z Kubíčkova dvoraVD3
Člp 572717.06.2005
O: Edy vom GstettenhofCH: Kubíček Bohumil
M: Deny Šedý lovecM: Kovář Lubomír
35.Arx ze Smrkových lesůV2
Člp 560402.03.2005
O: Ben Od Pátého jezeraCH: Dům Martin
M: Megy z Habrových hájůM: Pastorová Šárka
36.Dog Delux z Kovářova dvora-
Člp 590702.02.2006
O: Sir Zigor Of The Treee TurnipsCH: Dražný Václav
M: Aqua z Kovářova dvoraM: Fried Martin MUDr.
37.Patro-n Nitrianske JaníkovceD
Člp 621424.12.2005
O: Merlin z Habrových hájůCH: Grác Jozef
M: Justy z Adrianinho dvoraM: Horák Štěpán
Třída otevřená - psi
38.Bruce of CorryvreckanD
Člp 548529.12.2004
O: Sam z ČeřeništěCH: Clark - Rajtrová Karolina
M: Penigrange StanefieldsM: Kuška Václav
39.Akim KatafygiVD
Člp 566016.04.2005
O: Brek z SudowiiCH: Turečková Petra
M: Ayrin Artemis TerraM: Blažková Michaela
40.Aldo KatafygiVD
Člp 565916.04.2005
O: Brek z SudowiiCH: Turečková Petra
M: Ayrin Artemis TerraM: Ožanová Eva
41.Asa's Hunter The Pink OneV
Člp 585305.01.2005
O: Grau Geist Lil's Caprock RevCH: Schlachter Roger
M: Snake Breaks Run Wild IdahoM: Divišová Kateřina
42.Knappogue Master HannoVD
Člp 629914.11.2003
O: Bracken BoyCH: Leamy Antoinette Hennessy
M: Kenmillone Chrome CountessM: Zelmer Petra
43.Gamp z Velenovského boruVD
Člp 519129.03.2004
O: Sam z ČeřeništěCH: Kočová Jana MVDr.
M: Erži z Velenovského boruM: Kubíková Marcela
44.Fergus AkibonV4
Člp 543509.09.2004
O: Alan od Vrátenské horyCH: Horáček Miroslav
M: Cita z ŠatavyM: Horáček Miroslav
45.Vir z Dančí PasekyVD
Člp 558623.02.2005
O: Apolo ze ŠkarezuCH: Šonka Jaroslav MVDr.
M: Tara z Javorové alejeM: Kalvoda Jaroslav
46.Kid z Dyjských břehůVD
Člp 463120.07.2002
O: Princ NestorCH: Černoš Pavel
M: Bela z Prýglova dvoraM: Šimonová Jana
47.Astor BenecaVD
Člp 495320.06.2003
O: Princ NestorCH: Frömmel Zdeněk
M: Centa z Prýglova dvoraM: Křenková Jana
48.Hubert z Kněžího hájeV2, R.CAC
Člp 567905.04.2005
O: Sam z ČeřeništěCH: Košál František
M: Bena z Honsova saduM: Ťoupalík Karel Ing.
49.Amir z Poděbradských zahrádekVD
Člp 586727.04.2003
O: Edy vom GstettenhofCH: Fliedr Pavel Ing.
M: Ellis z Prýglova dvoraM: Paďour Miloslav
50.Dag z FrajonkuD
Člp 487805.05.2003
O: Caesar od FrejlachůCH: Wenzel Miloslav
M: Ajka z FrajonkuM: Janoušek Libor
51.Bern z Kovářova dvora-
Člp 544117.10.2004
O: Arki od Dubinské skályCH: Drážný Václav
M: Cher z Habrových hájůM: Fried Martin MUDr.
52.Sam z Čeřeniště-
Člp 3596/0319.03.1999
O: Asko vom HünnengrabCH: Poliak Svatopluk Ing.
M: Era od MumlavyM: Prýgl František
53.Vasko z Dančí pasekyVD
Člp 558723.02.2005
O: Apolo ze ŠkarezuCH: Šonka Jaroslav MVDr.
M: Tara z Javorové alejeM: Loukotová Šárka
54.Eagle od Karlovy boudyD
Člp 521306.04.2004
O: Aran z Březovského údolíCH: Jabůrková Pavlína
M: Rena z ČeřeništěM: Neuman Petr
55.Brit od PlasokuD
Člp 567419.04.2005
O: Edy vom GstettenhofCH: Plaček Jiří
M: Kita z Kuntova dvoraM: Přílučík Ondřej
56.Artur od HaltýřeV
Člp 524522.04.2004
O: Edy vom GstettenhofCH: Čtvrtlík Luděk
M: Visa AnisokM: Kadlec Martin
57.Ir z Prýglova dvoraV1, CAC
Člp 548129.12.2004
O: Alan z Líšeňských lesůCH: Prýgl František
M: Gita z Prýglova dvoraM: Kočařík Stanislav
58.Dar z Javorové aleje-
Člp 510417.01.2004
O: Xantor vom PfingstgehegeCH: Krejčí František
M: Stela z Javorové alejeM: Soukup Jiří
101.Eris z Javorové alejeV3
Člp 565519.03.2005
O: Alan od Pátého jezeraCH: Krejčí František
M: Anny z Kalinovy kovárnyM: Hrabina Zbyněk
Třída pracovní - psi
59.Car z Honsova saduVD
Člp 491403.05.2003
O: Brit od FrejlachůCH: Hons Jiří
M: Géra z Hněžího hájeM: Pour Josef
60.Car z Dianina VeselíV2, R.CAC
Člp 4945/0625.06.2003
O: Baron od JitušeCH: Kovářová Hana
M: Bety ze Svobodova dvoraM: Kovářová Hana
61.Ero od Borové skalkyVD
Člp 541627.08.2004
O: Brit AplausCH: Cedidla Radek
M: Henny z Dyjských břehůM: Cedidla Jan
62.Cyr od Červenického potokaodstoupil
Člp 542510.09.2004
O: Adar TrštinyCH: Krepsová Zita Ing.
M: Ajka z HostíkovaM: Vlk Josef
63.Nero od ŠtíkovaD
Člp 551218.01.2005
O: Erik z Žehuňské dolinyCH: Kavalce Vojtěch st.
M: Jola od ŠtikovaM: Kleinová Věra
64.Blanko von der KlingeVD
Člp 495812.11.2002
O: Ben von der WartelshöheCH: Plomer Christian
M: Gesa vom GrosvaterstuhlM: Bříza Petr
65.Arko z Kopřivnického údolíD
Člp 568212.04.2005
O: Edy vom GstettenhofCH: Babinec Josef Ing.
M: Aida z Javorové alejeM: Zajíc Jan Ing.
66.Akim z Kačínských tůníV1, CAC, Klubový vítěz - psi
Člp 5070/0623.11.2003
O: Edy vom GstettenhofCH: Tanglová Romana
M: Bára ze Šporkova revíruM: Petráňová Denisa
67.Akim z Mervartova dvoraV3
Člp 5154/0619.03.2004
O: Ben z Líšeňských lesůCH: Mervart Jiří
M: Chery z FarniskaM: Bašek Jaroslav
68.Favor AkibonVD4
Člp 543709.09.2004
O: Alan od Vrátenské horyCH: Horáček Miroslav
M: Cita z ŠatavyM: Pendlová Darina Mgr.
Třída vítězů - psi
69.Jim z Krokočínských lesůV1, CAC
Člp 517828.02.2004
O: Caesar od FrejlachůCH: Kosina Josef
M: Nora z Javorové alejeM: Valský Zdeněk
70.Sireva Drake at Sirius NovaV2, R.CAC
Člp 546105.07.2004
O: Sireva Duey with CoastedgeCH: Simpson F.G.
M: Sireva BusyM: Medřická Simona
Třída mladých - feny
71.Chaniya Artemis Terra-
72.Anna del Rey OaksVD
73.Betty z Mervartova dvoraVD
74.Brita od Pramenů MandavyD
75.Berta od Pramenů MandavyV
76.Yuppie Andělský hradVD
77.Edina z HaluzicVD
78.Arleta z Račí zátokyVD
79.Dolce Buggie Silver FaithV
80.Anny Šedý duchV4
81.Ešír z Vtelenských stráníV1, CAJC, Kl. vítěz mladých - feny, BOB
82.Cira z Horního JeleníVD
83.Agnes z Čelkovských stráníVD
84.Ajša z Kátlovských kapanícV
85.Blossom Born At Sirius NovaV3
86.Collete I luv U Sirius NovaV
87.Diamond Dolly Silver FaithV2
Mezitřída - feny
88.Fatty od Královské OtavyV4
89.Dany z Kubíčkova dvoraD
90.Hollieseast Perlenkette-
91.Ajka od Vokačovského rybníkaV2
92.Bora ze SkřivolánůV
93.Della AnisokV
94.Isa z MandátuVD
95.Arči z Hoštických lukV3
96.Yasmine Andělský hradV
97.Pantera Nitrianske JaníkovceVD
98.Besy z Holubí skályV1 bez titulu
Třída otevřená - feny
99.Hexa z Žehuňské dolinyV1, CAC
100.Vanda z Dančí pasekyV2, R.CAC

101.

PES - viz. Třída otevřená - psi
102.Cita ze Sedleckých skalV3
103.Yvonie Andělský hradD
104.Heidi z Žehuňské doliny-
105.Dixie ze Vtelenských stráníD
106.Viki z Dančí pasekyV4
107.Yorka Andělský hradV
108.Arleta Prodomasua PragaVD
109.Enja Šedý lovec-
110.Cinda Tulácké ránoV
111.Dyna Elika BohemiaVD
112.Bexly z Michlova dvoraVD
113.Danila ze Sulického dvoraVD
114.Fanny od Královské Otavy-
Třída pracovní - feny
115.Anika z Jordánského údolí V
116. Andy Prodomasua Praga V4
117. Ina z Mandátu V1, CAC
118. Šárka Andělský hrad VD
119. Frona od Jituše V
120. Alaska z Jordánského údolí VD
121.Elfi Elika BohemiaVD
122.Daisy NovesVD
123.Hasta z Postupických lesůVD
124.Adéla od HaltýřeV
125.Cinderella z Daměnických lesůVD
126.Hexa z Vesecké kovárnyV3
127.Cira Elika Bohemia-
128.Agata ze Zámku HořoviceV2, R.CAC
Třída vítězů - feny
129.Arnika z Kovářova dvora-
130.Citty od Červenického potokaV1, CAC, Klubový vítěz - feny
131.Cita Silver EsoV2, R.CAC
Třída veteránů - feny
132.Eaisy z Dyjských břehů-